Wintipo Şikayet

Wintipo Şikayet

Tarafindan eklendi 21/08/2016 tarafindan | 7 Yorumlar

Wintipo Şikayet

Wintipo hakkında, şikayet olabilecek konularda ilk sırada ödeme yöntemleri gelmektedir. Sıkıntısız bir platform olarak görülen wintipo sitesi, aslında ödeme yöntemleri konusunda da, sorun çıkarmayan bir site görünümünde bulunmaktadır. Cepbank ve banka havalesi, kredi kartı ve elektronik sistemlerin yer aldığı ödeme yöntemleri konusunda, wintipo şikayet başlığının oluşmasının temel nedeni, yatırım işlemlerinde kullanılan, banka havalesi yönteminden kaynaklanmaktadır. Bazı üyeler, tüm bankalardan, havale yapamadığını belirtmekte olup, yapılan incelemelerde, Yapı kredi ile İş bankası ve Garanti ile Akbank gibi, popüler bankaların kullanıldığı gözlenmiştir. Wintipo şikayet konusu olarak gündeme getirilen ödeme ve banka havalesi konusunda bir sıkıntı olmadığı gözlenmektedir.

Cepbank ile para yatırım işlemlerinde, 30 dakikalık işlem süresinin bulunmasına rağmen, belirli bir saatten sonra yapılan yatırımların 30 dakikadan sonra hesaplara geçtiği de, wintipo şikayet konusu olarak görülmektedir. Ancak, site yönetimi, bu konuda da bir açıklama yapmıştır ve 21:45 saatinden sonra yapılan işlemlerin, ertesi güne kaldığını belirtmiştir.

Site hakkında genel şikayetler, bahsedilen başlıklarda toplanmış olmak ile birlikte, sunulan hizmetlerin, denetim altında tutulduğu, unutulmaması gereken bir konudur. Eğer, siteyi her hangi bir konu hakkında şikayet etmek istiyor iseniz, öncelik ile sorunu, iletişim kanalları üzerinden, site yönetimi ile çözme konusuna gitmelisiniz. Yönetim sizlere, mutlaka geri dönüş yapacaktır. Eğer, bu kanallar üzerinden her hangi bir çözüm bulamaz iseniz, şikayet konusunu, Curacao oyun kontrol komisyonuna da iletebilirsiniz. Ancak, wintipo şikayet başlığında gündeme getirilen konuların genelde, 7/24 hizmet veren canlı destek hattı ile ya da irtibat telefon numarası üzerinden çözüme kavuşturulduğu tespit edilmiştir. Ciddi bir problem yaşadığınızı düşünüyor iseniz ve problemi çözme konusunda, hiçbir şekilde, yönetim ile anlaşamıyor iseniz, aklınızda bulunması gereken en önemli konu, sitenin Curacao hükümetinden lisans aldığı konusu olmalıdır. Bu komisyona, uygun bir dil ile ve ispat niteliğindeki görüntü ya da belgeler ile ulaşmanız halinde, doğrudan komisyon tarafından size mutlaka dönüş yapılacak ve oluşturduğunuz wintipo şikayet başlığı, ortadan kaldırılacaktır. Genel bir değerlendirme yapılacak olunur ise, site, hakkında fazla şikayet konusu bulunmayan, bir hizmet sunucu olarak görülmektedir.

7 Yorumlar

  1. Kokotwo demis....:

    tlfla arayıp mesaj atıyorlar devamlı yönetim değişti diye ben kullanmıyorum bu siteyi kullanan arkadaşlar varsa bizi bilgilendirebilir.

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir