Bonusal Puan Toplama-17-12guncel

>> Üyelik bildirim formu  <<<

Referans linkini gormek icin tiklayin 

Puan kazanma yöntemi Kazanılan Puan Günlük Sınır ve diğer koşullar
Sayfa ve bonuslarda gezerek puan kazanma 0.50 Sayfa gezerek bir gun icerisinde en fazla 5 , ayda ise 150 puan kazanabilirsiniz. Fazla puanlar moderator tarafindan silinecektir.
Sadakat puanı 100 Puan Ay sonunda verılecektir. Siteyi her gün ziyaret etmeniz durumunda verilir.
Bonusal.com da üyelik açma 10 puan Her yeni üyemiz için bir kez 10 puan yüklenmektedir.
Günün ilk ziyaretinde kazanılan puan 2 puan Günde 1 kez kazanabilirsiniz.
Siteye üye bilgileriniz ile giriş yaptığınızda 2 puan Günde 1 kez kazanabilirsiniz.
Bahis kuponu paylasma 15 puan Gunluk olarak 20 tl uzerindeki kuponlarinizi paylasmaniz durumunda 15 puan kazanirsiniz. Kuponlariniz gercek olmalidir.
Sitede yayınlanan yazılara yorum yaptığınızda 10 puan Günde 10 kez yorum yapabilirsiniz. Yorumunuz moderator tarafından onaylanmalıdır ve en az 10 kelimeden oluşmalıdır. Yorumlar moderator tarafindan onaylanmalidir. Moderator tarafindan onaylanmayan yorumlar -2 puan olarak puanlariniza yansiyabilir .Yapilan tum yorumlariniza dikkat etmelisiniz.
Kaliteli yorum yapma 25 puan Günlük kaliteli yorumlar yapmanız durumunda alıcagnız puandır.Yorumları içtenlikle kendi tecrubelerine gore yapan tüm yarışmacılar 25 puan kazanabilir.Günlük rutin kontroller sırasında verilmektedir.
Referans linkinizi kullanarak sitemize ziyaretçi sağlamanız durumunda 1 puan Günde en fazla 20 puan kazanabilirsiniz. http://www.bonusal2.com/uyetest/?mref=[mycred_affiliate_id]