Redgambling Toplam 275 TL Ödüllü Tahmin Yarışması

Tarafindan eklendi 20/01/2016 tarafindan | 28 Yorumlar

Redgambling Tahmin Yarışması

Yarışmayı pato1903caglarqwetyfntrluquR_28Kvole41 nickli üyelerimiz kazanmıştır. Ödülleri gün içerisinde RedGambling hesaplarına yüklenecektir.

TAHMİN VE SONUÇLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bu yarışma www.redgambling1.com sitesi tarafından düzenlenmiştir.

Yarışmayı kazanan ilk 5 kişi 55 TL çevrim şartsız bonus kazanacak olup bonusları www.redgambling1.com daki kullanıcı hesaplarına yüklenecektir.

red

Yarışma kural ve şartları

1- Yarışmaya Bonusal.com sitesinde üyeliği olan 100 puan ve üstündeki yarışmacılar katılabilir. Yarışmaya 100 puan ve üzeri her üye yalnızca bir kez katılabilir.

2- Yarışmaya katılan tüm yarışmacıların www.redgambling1.com adresinde üyeliği olmalıdır. Üye olmak için tıklayınız.

3- Redgambling sitesinde açılan üyelikler gerçek kişilere ait olmalı ve üyelik forumundaki bilgiler tam ve doğru bir şekilde kullanılmalıdır.

4- En fazla tahmin yapan ilk 5 kişi ödül alıcaktır. 5 ten fazla olması durumunda tahmini önce yapan üyelere ödül verilecektir.

5- Aldığınız ödülü çevrim şartı olmadan SADECE CANLI CASİNO VE SLOT OYUNLARINDA kullanabilirsiniz. Poker oyunlarında kullanamazsınız. Bu bonustan kazancınızı maksimum 250 TL olarak çekebilirsiniz. Daha fazla olan kazancınızı çekmek için 50 TL yatırım yapmanız gerekecektir.

6- Tahmin yapacağınız karşılaşmalar 23 Ocak 2016 Cumartesi ve 24 Ocak Pazar günü oynanacak maçlardır. Tüm maçların tahmini yalnızca bir kez yapabilirsiniz. 2 kere gönderim yaptığınız takdirde sadece ilk gönderdiğiniz tahminler geçerli sayılır!

7- Yarışmaya en son katılabileceğiniz tarih ve zaman 23 Ocak 2016 saat 13:00'dır. Bu süreden sonra formu gönderenlerin tahminleri dikkate alınmayacaktır.

28 Yorumlar

  1. Asicimbom027 demis....:

    Site güzel alt yapı ollaeak da hoş ama guvenilirmi bilmem denemek lazım aslında güzel bir site

  2. caglarqwe demis....:

    55 kazandık 50 cekelım bakalım başta hayır dedıler 1 hafta bekleyelım belkı cekerız 😀

  3. fevo123 demis....:

    ben bu yarışmayı kaçırdım ama güzel maçlar varmış yani bilinebilcek tahminleri zor olmayan maçlar varmış bonusal bizim için uğraşıyor

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir