Marsbet Para yatırma ve çekme yöntemleri

Marsbet Para yatırma ve çekme yöntemleri

Tarafindan eklendi 05/11/2015 tarafindan | 18 Yorumlar

 

Astropay Kart, BoCash, EcoCard, TLNakit, Epro (kredi kartı),Neteller,  Banka havalesi veya Cep Bank yöntemleri ile sitemize para yatırabilirsiniz. Astropay Kart veya Bocash kart almak için Canlı Chat ekibimizle temas edebilirsiniz.

Garanti Cep Bank / İş Bank CepMatik / Akbank Cep Cüzdan / Yapı Kredi Cebe Havale / Denizbank Fastpay yöntemleriyle para yatırabilirsiniz.

Para Yatırma Limitleri

Astropay Kart Minimum Para Yatırma Limiti 10TL
Banka Havalesi Minimum Para Yatırma Limiti 200TL
Ecocard Minimum Para Yatırma Limiti 10TL
Bocash Minimum Para Yatırma Limiti 10TL
TLNakit Minimum Para Yatırma Limiti 20TL
Cepbank Minimum Para Yatırma Limiti 100TL
Neteller Minimum Para Yatırma Limiti 10TL
Epro Minimum Para Yatırma Limiti 100TL

PARA ÇEKİMİ

Para Çekim Süresi

Para çekme işleminiz, işlem türü ve yoğunluğa bağlı olarak 30 dakika ile 6  saat arasında işlemler gerçekleştirilir.Haftanın 7 günü para çekim işlemi yapabilirsiniz. Marsbet çapraz çekime izin vermektedir. Dilediğiniz yöntem ile paranızı yatırıp, çekebilirsiniz

Para Çekme Seçenekleri

Banka hesabınıza(Kartsız işlem olarak) ,Ecocard, TLNakit, Banka Havalesi,  ve Neteller yöntemleri ile çekim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. TL Nakit ve kredi kartı dışında diğer yöntemlerle çapraz çekim yapabilirsiniz. TL nakit ile yatırım yapmanız halinde sadece TL Nakit ile çekim yapabilirsiniz.

Para Çekme Limitler

Günlük Çekim Alt Limit : 100 TL, 50€, 50 USD, 50 GBP’dir. Günlük Çekim Üst Limit: 10.000 TL’dir. Vip Üyelerimiz için 50.000 TL ‘dir.

Cep Bank İşlem Süresi

Garanti Cep Bank / Akbank Cep Cüzdan / İşBank İş Cep / Yapı Kredi Cebe Havale yatırma talepleriniz haftanın 7 Günü 09:00-02:00 arasında işleminizi yollamanızdan itibaren en geç  1 saat içerisinde sonuçlandırılacak ve bakiyeniz hesabınıza aktarılacaktır.

Alt Limit 100 TL’dir.

Marsbet Belge Talep Etmemektedir.

Marsbet bonus almayan müşterilerinden hiçbir belge talep etmeyecektir, fakat Bonus alan ve kredi kartı ile hesabına para yatıran üyelerden belge talep edilmektedir.  Para yatırma ve çekme işlemleri ile ilgili sayfada belirtilen kuralların yanı sıra herhangi bir bilgi yada belge talebi istenmesi finans biriminin takdirindedir.

18 Yorumlar

  1. arkadyan demis....:

    Marsbete ben TL nakit ile 10 TL bile yükleyebiliyorum. Ayrıca banka havalesi de kullanıyorum Banka havalelerime %15 yatırım bonusu veriyorlar. Tl nakitle genelde ufak miktar yatırıyorum ama banka havalesi ile oldukça yüksek miktarlar yatırıyorum.

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir