Wonodds Paysafecard ile yatırımlarınıza %10 yatırım bonus veriyor

Wonodds Paysafecard ile yatırımlarınıza %10 yatırım bonus veriyor

Tarafindan eklendi 20/07/2016 tarafindan | 2 Yorumlar

%10 Paysafecard yatırım bonusu

_______________

Gecerli

Siteye Git

Wonodds bünyesinde bulunan bütün bahis severlere Paysafecard ile para yatırma işlemleri gerçekleştirmeleri halinde %10 yatırım bonusu sağlıyor. Özel bir kampanya konumunda ki bu promosyon da sadece Paysafecard kullanımı geçerlidir. Diğer kartlara ve ödeme yöntemlerine ilişkin promosyonlar ise bu kampanya kapsamında ele alınmamaktadır. Ancak diğer ödeme yöntemlerini kullanan kişilere özel pek çok kampanya da Wonodds tarafından kullanıcılarına sunulmaktadır.

Wonodds Paysafecard bonusu gün içerisinde yapılan ödeme sonrasında sağlanabilmektedir. Oyuncular gün içerisinde pek çok para yatırma işlemi yapabilmektedir. Promosyon her para işleminde değil sadece en yüksek para yatırma işleminde geçerlilik kazanmaktadır. Kısacası Wonodds Paysafecard yatırımlarına günde sadece bir kez para verme işlemi uygulamaktadır. Paysafecard ile günlük 100 Türk Lirası bonus kazanabilmek mümkündür.

Başka bir deyişle Wonoods yatırım bonusu 1000 Türk Lirası sınırındadır. Bu bonustan yararlanmak isteyen kişiler öncelikle anapara üzerinde 1 adet çevirim gerçekleştirmek zorundadır. Tek seferlik çevirimin en az 1.50 oranında olması gerekmektedir. Bu bonus oyuncular tarafından da oldukça tutulmaktadır ve 8 Haziran 2013 tarihinden bu güne yürürlüktedir. Hak edilen bonusların meşru bir hal alması için çevirim yapma işlemi zorunludur. Aksi takdirde sağlanan kazançlar geçersiz sayılarak çevrimdışı olarak konumlandırılacaktır. Paysafecard bonusuna özel kuralların yanı sıra Wonodds Genel Bonus Kuralları da bu bonusta geçerlidir. Bonusu talep etmek için form doldurabileceğiniz gibi canlı destek ile de irtibata geçebilirsiniz.

2 Yorumlar

  1. arkadyan demis....:

    Kaliteli büroların arasında yer aldıklarını düşünüyorum daha önce 400 tl civarında para çekimi yaptım. Site oldukça sağlam bir büro diye düşünüyorum. Güven konusunda sıkıntı çıkartacak bir site değildir.

  2. Arroyo35 demis....:

    İlk üyelik bonusları gayet avantajlı şuan geçerlimi hala bilmiyorum yeni üyelere 5 lira free bonusları vardı arkadaşlar

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir