Wonodds %15 Cep Bank Bonusu

Wonodds %15 Cep Bank Bonusu

Tarafindan eklendi 21/07/2016 tarafindan | 1 yorum var

%15 Cep Bank Bonusu

_______________

Gecerli

Siteye Git

Wonodds bahis sitesinde oynamaya devam eden oyuncular Cep Bank ile para yatırma işlemi gerçekleştirmeleri halinde %15 yatırım bonusu sahibi oluyor. %15 Cep Bank bonusu ile sadece Çarşamba günü gelir sağlanabilmektedir. Yatırım miktarlarına göre farklı oranlarda bonus sahibi olunabilmektedir. 100 Türk Lirası ile 749 Türk Lirası arasında yatırım sağlayan oyuncular %12 Cep Bank bonusunun sahibi olabilirken 750 Türk Lirası ile 1000 Türk Lirası arasında yatırım sağlayan oyuncular %20 Cep Bank bonusunun sahibi olabilmektedirler.

Wonodds Cep Bank bonusu sahibi olabilmek için en az 100 Türk Lirası ücret yatırmak gerekmektedir. 100 Türk Lirasından daha az yatırım sağlayan oyuncular Cep Bank bonusundan faydalanamazlar. Wonodds tarafından sağlanan Cep Bank bonusu ile bir gün içerisinde 400 Türk Lirasına kadar bonus elde edebilirsiniz. Cep Bank bonusu gün içerisinde iki yatırıma verilebilmektedir. Üçüncü yatırımlarda bonus verilmez.

Wonodds yatırım bonusu ile 400 Türk Lirası gelir etmek isteyen oyuncuların her iki yatırımı da en az 1000 Türk Lirası olmak durumundadır. Bir yatırımı 1000 Türk Lirasından az olan oyuncular ikinci bonustan faydalanamazlar. Bonustan faydalanmak isteyen oyuncuların yatırdıkları miktarın tamamıyla 1.50 oranında 1 kez çevirim sağlamaları gerekmektedir. Aksi takdirde bonustan faydalanamazlar. Bonusu elde ettikten sonra çekmek için gereken çevirim şartı ise 5 defa ve 1.90 oranı veya üzeri oranda çevirim sağlanmasıdır.

Bir yorum var

  1. ceemboo demis....:

    bu site saglam bir site ama site içi cok karısık allak pullak bu yuzden bu siteye hiç para yatırmadım

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir