Restbet POKER BONUSU

Restbet POKER BONUSU

Tarafindan eklendi 10/07/2015 tarafindan | 18 Yorumlar

1000 tl poker bonusu

_______________

Gecerli

Siteye Git
1 – 1000 TL Klas Poker Bonusu’ndan yalnızca Klas Poker ağındaki Poker Okey ve Tavla  oyunları için faydalanabilirsiniz.

2 – Bonusdan yararlanabilmek için Klas Poker hesabınıza nakit yatırımlarınız üzerinden en az 100 Try aktarım yapmanız gerekmektedir.

3 –Bonusun geçerli olduğu tarihten itibaren yatırımınızın %100 ‘ü kadar bonus alabilirsiniz.

(Örneğin yatırımınız 100 Try ise alabileceğiniz en fazla bonus miktarı 100 Try ‘dir Bonus için alınabilecek üst limit 1000 Try.

3 – Bonus hesabınıza anında geçmez, öncelikle Klas Pokeri bölümünde yeterli miktarda poker puanı toplamanız gerekmektedir.

4 – Bıraktığınız her 1 TL rake için 1 poker puanı kazanırsınız. Kazandığınız her 10 Poker Puanı 3 TL bonusa hak kazanırsınız

5 – Bonusunuzun çevrim şartı tamamlandıkça 50 TL’lik parçalar halinde toplamda 1000 TL’ye kadar ödenir.Bu bonusun her hangi bir çevrim şartı yoktur nakit olarak aktarılır hesabınıza.

Örnek: 1000 TL Klas Pokeri Bonusunuzun tamamını kullanabilmeniz için yatırımınızın ardından 3333 poker puanı toplamalısınız topladıysanız 1000 TL Bonus çekilebilir bakiye olarak hesabınıza geçmiş olacaktır .

6 – Poker hesabınızda biriken puanları her Pazartesi 24:00’dan sonra 7/24 hizmet veren canlı destek hattımızdan kontrol ederek talep edebilirsiniz.

7 – Restbet  önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle bu promosyonun Şart ve Koşullarını değiştirme, promosyonu durdurma ve sona erdirme hakkını saklı tutar.

8 – Restbet  , kampanyayı suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan ve/veya Restbet  genel şartlar ve koşullarını ihlal eden kullanıcıların hesaplarının kapatılma hakkını saklı tutar.

9 – Restbet  belirli kullanıcıları, ya da bölgeleri bu kampanyanın dışında tutma hakkını saklı tutar.

18 Yorumlar

  1. basri demis....:

    gecende bir arkdal soylemişti siteden paramı alamadım diye ne kadar doğrudur bılmıyorum ama genede paylaşamak istedim bilginiz olsun

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir