Parasino Cepbank Para Yatırma Bonusu

Parasino Cepbank Para Yatırma Bonusu

Tarafindan eklendi 04/08/2016 tarafindan | 3 Yorumlar

%20 Cepbank Para Yatırma Bonusu

_______________

Gecerli

Siteye Git

Parasino %20 Cepbank Para Yatırma Bonusu

Parasino sitesi tarafından, üyelere dağıtılan bonuslar arasında, Parasino Cepbank yüzde yirmi para yatırma bonusu da yer almaktadır. Bu bonusun alınabilmesi için, üyelerin yatırım işlemlerini, Cepbank yöntemiyle yapmaları gerekmektedir.

Bonusun alınmasındaki en önemli kural, ilk para yatırımı işlemine bu bonusun verilmiyor olmasıdır. İlk para yatırma işleminde alınan bonus, hoş geldin bonusu olarak tanımlanmıştır. Diğer yatırım işlemlerinde, cepbank yöntemleri tercih edildiği takdirde, bonus alınabilmektedir.

Bonusun alınabilmesi için, yatırılması gereken paranın alt limiti, yüz Türk lirası olarak belirlenmiştir. Yüz Türk lirasından daha düşük bedellerde, cepbank ile yatırım yapılması halinde, Parasino %20 Cepbank para yatırım bonusu alınamamaktadır. Yatırım işlemi tamamlandıktan sonra, maksimum 24 saat içerisinde, canlı destek hattına bağlantı sağlanmalı ve yatırım bonusu talep edilmelidir. Belirlenen süre geçtikten sonra, yapılan bonus talepleri, dikkate alınmamaktadır. Bonus, çevrim şartı bulunan bir bonus çeşidi olmak ile birlikte, çevrim şartı, on mili olarak belirlenmiştir. Üyelerin bonusu alındıktan sonra, çekim işlemini yapabilmesi için, anaparanın bir katı değerinde, 1,85 oranında ve bonusun 10 katı değerinde, 1,85 oranında çevrim işleminin yapılması gerekmektedir.

Bonusun çevrim işlemi gerçekleştirilmediği takdirde, para çekme işlemi yapılamamaktadır. Eğer, 30 gün içerisinde elde edilen Parasino yüzde yirmi cepbank para yatırma bonusu kullanılmaz ise, site yönetimi, bonusu hesaplardan geri çekmektedir. Cepbank yatırım bonusu alan üyelerin, başka bir bonus kullanma hakları ya da açık bir ifadeyle, aynı anda başka bir bonus kullanma hakları, bulunmamaktadır.

3 Yorumlar

  1. arkadyan demis....:

    Düşük miktarlarda denenebilecek sitelerden biri diye düşünüyorum. Tasarımı göze gayet hoş geliyor. Deneyecek olanlar ufak miktarlarda denemelerini tavsiye ediyorum.

  2. ceemboo demis....:

    yuksek cekım için riskli bence dusuk mıktarlarda artık cogu sitede sorun yok gibi o yuzden ben genel olarak guvenli diyemem sartlı guvenlı bence

  3. denizler2323 demis....:

    6-7 sene oldu türkiyede faaliyete başlayalı ama biraz temkinli yaklaştım ama para yatırımı yaptıktan ve çekimlerini gördükten sonra hayran kaldım

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir