Odeonbet %20 yatırım bonusu

Odeonbet %20 yatırım bonusu

Tarafindan eklendi 19/07/2016 tarafindan | 3 Yorumlar

%20 yatırım bonusu

_______________

Gecerli

Siteye Git

Odeonbet firması oyuncularına hız kesmeden kazanmaya devam etmeleri için sağladığı imkanları her geçen gün geliştiriyor. Herhangi bir banka aracılığıyla para transferi gerçekleştiren oyuncular %20 yatırım bonusu sahibi oluyor. Bu durum pek çok oyuncu için odeonbet firmasını tercih etme sebepleri arasında yer alıyor.

Güvenli ve hızlı para yatırma yöntemlerinden birisi olması da oyuncuların banka havalesini sıkça tercih etme sebepleri arasında yer alıyor. Havale yöntemine sağlanmayan bir promosyon veya kolaylık ise sitelerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Odeonbet havale bonusu kullanabilmek isteyen oyuncuların bazı adımları izlemesi gerekiyor. Bu adımlardan ilki canlı yardıma bağlanarak gerekli bilgileri vermekten geçiyor. Daha sonra oyuncular havalelerini ileterek canlı destek aracılığıyla hesaplarına bakiyenin yansıtılmasını sağlayabiliyorlar. Bu adımları tamamlayan bir oyuncunun yapması gereken son şey ise hediye bonusun 1.65 oranında çevrimini sağlamaktan geçiyor.

1.65 oranında çevirim sağlayan bir oyuncu promosyonu hak ettikten sonra çekimi sağlayabilmek için de 6 kere daha aynı oranda veya daha üstünde çevirim yapmak durumdadır. Bunun yanı sıra site yönetimi dilediği takdirde belli oyuncuları veya oyuncu grupları bonustan mahrum bırakabilir. Bu durumda site yönetimine herhangi bir hesap sorma durumu söz konusu olamıyor. Bu bakımdan sitenin kurumsallığı son derece hasarlı ve oyuncuyu tedirgin eden bir duruş sergiliyor diyebiliriz. Herşeye rağmen Odeonbet yatırım bonusları bakımından pek çok oyuncunun övgüyle söz ettiği bir sitedir.

3 Yorumlar

  1. blue4 demis....:

    200 tl ye kadar 100 de 100 bonus veriyorlarmis az önce canlı destekle görüştüm canlısı iyi ama çevrim şartı sıkıntı o yüzden tanıdık sitelere yonelmekte fayda var

  2. bjk1 demis....:

    işte bu siteyi sevıyorum yeni uye oldum hoşuma gitti bonusda verıyolar her yatırımda daha ne olsun arkadaş değilmi

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir