Noxwin TL Nakit bonusları

Tarafindan eklendi 15/07/2016 tarafindan | 6 Yorumlar

%10 yatırım bonusu

_______________

Gecerli

Siteye Git

Para yatırma bonusu pek çok bahis firması tarafından oyuncularına sunulan bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. Noxwin firması da oyuncularına haftanın her günü gelir sağlanabilecek bir şekilde TL Nakit ile para yatırma bonusu imkanı sunuyor. %10 yatırım bonusu olarak oyuncuların hizmetine sunulmuş olan bu bonus aynı zaman da Havale ve Cep Bank işlemlerini de kapsıyor. TL Nakit firması ise Türk bünyesinden çıkmış bir ön ödemeli kart olması sebebiyle pek çok oyuncu tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

TL Nakit firmasının ön ödemeli kart limitlerinin yüksek olması can sıksa da Euro veya dolar cinsinden işlem yapmak zorunda kalınmaması pek çok oyuncu tarafından tercih edilme sebebi oluyor. Noxwin TL Nakit bonusları ile ekstra bakiye sağlamak isteyen bir oyuncu en fazla günlük 100 Türk Lirası olarak bu işlemi gerçekleştirebiliyor.

Noxwin yatırım bonusunun bakiyeye yansıması için ise yapılması gereken ilk işlem site yönetimine mail yolu ile ulaşmaktır. Mail ile ulaşan oyuncuların işlemleri hızlıca gerçekleştirilerek bakiyeye yansıtılmaktadır. Noxwin firmasının bonuslar hakkında uyguladığı hassas kurallardan biri ise bonus alan bir oyuncunun 48 saat içerisinde çekim talebi verememesidir. Şartların genel olarak kabul edilebilir bir görüntü sergilediği site de yönetime sağlanan haklar ise oyuncuları ürpermektedir. Çünkü herhangi bir anlaşmazlık durumda site yönetimi bütün hesaba el koyma yetkisini kurallarında açık bir dille ifade etmektedir.

6 Yorumlar

  1. umutumut demis....:

    yıllardır var ama hiç kanım ısınmadı bu siteye değişik bir site olumlu olumsuz yorumlar var kafam karıştı valla

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir