Mr Oyun Rulet Bonusu

Mr Oyun Rulet Bonusu

Tarafindan eklendi 24/10/2015 tarafindan | 6 Yorumlar

%20 Rulet İadesi

_______________

Gecerli

Siteye Git
  1. %20 Rulet Nakit İadesi Pazartesi 02:00 ile Salı 01:59 arası oynamış olduğunuz herhangi bir Rulet oyununun net kayıpları üzerinden hesaplanır

  1. Nakit iadesi 24 saat içerisinde hesabınıza yatırılacaktır.
  2. Minimum nakit iadesi 10TL/EUR/USD
  3. Maksimum nakit iade 100TL (35 EUR/USD)
  4. Alacağınız nakit iade hesabınıza bonus olarak aktarılacaktır ve çekim talebinden önce Casino’da 5 kez çevirmeniz gerekmektedir.
  5. Tüm promosyonlar eğlence amaçlı tasarlanmıştır. Gerekli görüldüğünde, Genel Hüküm Ve Koşullar doğrultusunda bonus ve bonustan elde edilmiş kazançların geri çekme hakkı saklıdır.
  6. Bu promosyon, kişi, aile, ev adresi, e-posta adresi ve telefon numarası, hesap numarası (Para Kartı, Kredi Kartı, CepBank Numarası, Banka Hesap Numarası, Eco Payz, Astro Pay, TillCard) ve paylaşılan bilgisayar (halk kütüphaneleri ve iş yerleri= başına bir bonus ile sınırlıdır.
  7. Bonusun herhangi bir müşteri veya müşteri grubu tarafından istismar edildiğine dair herhangi bir şüphe doğarsa, bu teklifin kullanılabilirliğini geri çekme hakkını saklı tutarız. Bu durum kişisel bilgilerin ispatı için kimlik belgelerinin istenmesine neden olabilir.
  8. Bu promosyon MrOyun tarafından verilmiştir.
  9. Genel Hüküm Ve Koşullar Geçerlidir.

6 Yorumlar

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir