Jojobet kombine bonusu

Jojobet kombine bonusu

Tarafindan eklendi 25/10/2015 tarafindan | 4 Yorumlar

%15 Bonus

_______________

Gecerli

Siteye Git

1. Bu promosyon en az 50 TL'lik 3 ve daha fazla sayıda maç içeren kombine kuponlarınız için geçerlidir.

2. Kombine bonusunda, kupon tutarınızın %15'i kadar bonus alabilirsiniz. Alabileceğiniz en yüksek miktar 150 TL'dir. (Yapmış olduğunuz kuponun sonuçlanması gerekmektedir.)

3. Kombine kuponlarınızdaki maçların en az 1 tanesinin oranı 1.80 olması ve toplam kombine oranı en az 3.00 olması gerekmektedir.

4. 5 ve üstü kombineleriniz 1 maçtan kaybederse aldığınız bonusun %50'si kadar daha ek bonus alabilirsiniz.

5. Başka bir bonustan faydalandıysanız veya para çekim/transfer işlemi yaptıysanız bu bonustan yararlanamazsınız. Gün içinde alabileceğiniz maksimum bonus tutarı 1000 TL'dir.

6. Bonusumuzu aldıktan sonra para çekme işlemi yapabilmeniz için bonusunuzun 10 katı kadar minimum 1.80 orandan çevirmeniz gerekmektedir.

7. Çevriminizi tamamlamadan para çekimi veya hesaplar arası transfer yaparsanız bonusunuz ve bonusunuzdan doğan kazançlar iptal edilir.

8. Jojobet uygun gördüğü an üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi(son 3 aya ait) vb. belgeleri istemeye sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda Jojobet.com oyuncunun kazançlarını bloke etme hakkına sahiptir.

9. Jojobet.com bu bonusu haber vermeksizin iptal etme, geri çekme veya kural ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca gerekli gördüğü kişilere ait hesaplara bonus vermeme hakkını da saklı tutar. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.

10. Bu kurallara ek olarak sitemizin Genel kural ve şartları da dahildir.

4 Yorumlar

  1. fevo123 demis....:

    %15 biraz düşük olsa da hiç yoktan değerlendirilmesi gerekir sonçta kombine kuponlar yapıyoruz.

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir