Hiperbet Astropay ile yatırımlarınıza %15 yatırım bonus veriyor

Hiperbet Astropay ile yatırımlarınıza %15 yatırım bonus veriyor

Tarafindan eklendi 20/07/2016 tarafindan | Hic yorum yok

%15 Astropay yatırım bonusu

_______________

Gecerli

Siteye Git

Hiperbet ön ödemeli kartlara yönelik kampanyalarını kullanıcılarını memnun edecek oranlarda tutarak sürdürmeye devam ediyor. Hiperbet firmasına Astropay ile para yatırma işlemi gerçekleştiren oyuncular %15 yatırım bonusu almaya hak kazanıyor. Astropay işlemlerinin yanı sıra PayKwik ve EpayCode yöntemleriyle de ödeme yapan kişiler aynı oranda bonus kazanma hakkını yakalıyor. Tüm Hiperbet kullanıcılarının faydalanabildiği bu kampanya ile günlük olarak maksimumu 250 Türk Lirası bonus geliri sağlayabilirsiniz.

Hiperbet Astropay bonusu sahibi olmak isteyen kişiler para yatırma işleminden sonra canlı destek ile iletişime geçerek bonus talebinde bulunabilirler. VIP Banka havalesi gerçekleştiren veya PayKwik yöntemi ile ödeme yapan kişilerin hesabına bonus doğrudan yatırılmaktadır. Bu yöntemler ile işlemlerini gerçekleştiren kişilerin canlı destek ile bağlantı kurmasına gerek yoktur. Kampanyanın hak edeni olabilmek için ana para miktarında 1 kez ve 1.05 oranında çevirim sağlanma şartı bulunmaktadır.

Hiperbet yatırım bonusları arasında AstroPay ön plana çıkmaktadır çünkü diğer ön ödemeli kart yöntemlerinde çevirim şartı Astropay’e göre daha ağırdır. Hiperbet Astropay kampanyasından faydalanmak için son 48 saat içerisinde herhangi bir çekim işlemi gerçekleştirmemeniz gerekmektedir. Hiperbet’te belge talebinde bulunulmaktadır. Para talebinde bulunmak isteyen bir oyuncu talepte bulunmadan önce yönetim mailine belgeleri yollamak zorundadır. Aksi takdirde para çekme talebi işleme konulmamaktadır. Bonus talebinde bulunmak isteyen oyuncular para yatırma işlemini takip eden 24 saat içerisinde bunu halletmek durumundadır.

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir