Forvetbet Otopay Bonusu

Forvetbet Otopay Bonusu

Tarafindan eklendi 17/07/2016 tarafindan | 3 Yorumlar

Otopay Bonusu %10

_______________

Gecerli

Siteye Git

Forvetbet uzun yıllardır lisanslı bir şekilde güvenle hizmetlerini sürdürmektedir. Pek çok ödeme yönteminin bulunduğu site de ödeme yöntemlerinden hızlı ve güvenilir yöntemlerden birisi de Otopay’dir. Ön ödemeli kartlar arasında yer alan Otopay pek çok oyuncu tarafından gerek güvenilirliği gerek hızı gerekse de sağladığı bonus imkanı nedeniyle tercih edilmektedir. Otopay’in Forvetbette sağladığı bonus oranı ise %10 yatırım bonusu olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça iyi bir oran sayılmasa da yine de tercih edilebilir bir orandır. Sırf bonus oranı için olmasa bile Otopay’den vazgeçemediği için bu bonustan faydalanan kişi sayısı oldukça fazladır.

Forvetbet otopay bonusları günlük olarak maksimum 250 Türk Lirası gelir sağlayabilecek şekilde koşullandırılmıştır. Yakın dönemde güncellenen forvetbet bonusları oyuncu dostu olarak tabir edilebilir. Gerekli ödemeyi yapan ve bonusa hak kazanan oyuncuların bir form doldurması gereklidir. Bu form para yatırma sekmesinde yer alan bonus talebi formudur. Para yatırma işlemi ile bonus talebi aynı gün gerçekleştirilmek zorundadır. Aksi takdirde oyuncular bonusların sahibi olamazlar ve bonus hakkını kaybederler. Forvetbet kurallarına göre bir oyuncu aynı gün içerisinde iki farklı yöntemden bonus kazanımı sağlayamaz.

Forvetbet yatırım bonusları her Forvetbet oyuncusunun faydalanabileceği şekilde koşullandırılmıştır. Koşulsuz ve şartsız olarak yasa dışı faaliyetlere ve istismara kalkışmadığı sürece her oyuncu yatırım bonuslarından faydalanabilmektedir. Otopay bonusuna denk bonuslar diğer ön ödemeli kart türleri Epaycode, Cashixir ve Paykasa’da da geçerlidir.

3 Yorumlar

  1. cboran1976 demis....:

    enguzel yatırım ve cekım ecopayz galıba anlık yatır anlık cek kartında talep ettiğinde ucretsiz gelıyor herkese tavsiye ediyorum siddetle

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir