Forvetbet Ecopayz ile yatırımlarınıza %10 yatırım bonus veriyor

Forvetbet Ecopayz ile yatırımlarınıza %10 yatırım bonus veriyor

Tarafindan eklendi 20/07/2016 tarafindan | 5 Yorumlar

%10 Ecopayz yatırım bonusu

_______________

Gecerli

Siteye Git

Forvetbet Ecopayz ile para yatırım işleminde bulunan oyuncularına %10 yatırım bonusu vermeye devam ediyor. Cep Bank ve Ecopayz dışında yatırım yapan kullanıcılar ise bu bonustan yararlanamamaktadır. Diğer para yatırma seçeneklerini gölgede kalan promosyon ile oyuncular günlük olarak 150 Türk Lirasına kadar kazanç elde edebilmektedirler. Ecopayz’in en büyük rakibi konumunda ki Astropay promosyonunu tercih eden oyuncular ise günlük maksimum 250 Türk Lirası gelir elde edebilmektedir. Astropay tercihinde bulunan oyuncular da Ecopayz’de olduğu gibi %10 bonus fırsatı yakalamaktadır.

Forvetbet Ecopayz Bonusları bütün forvetbet üyeleri tarafından faydalanılabilmektedir. Haftanın her günü kullanıma açık olan bonus ile 7 gün 24 saat boyunca kazançlarınızı katlayabilirsiniz. Bu bonustan Ecopayz işlemlerinin yanı sıra İş Bankası, Garanti Bankası, Akbank, Deniz Bank ve Yapı Kredi bankalarının Cep Bankası seçeneğini kullanarak faydalanabilirsiniz. Kısacası Cebe havale yöntemi bu bankalar üzerinden yapılan işlemlerde promosyonlandırılmaktadır.

Forvetbet yatırım bonusu konumunda ki Ecopayz ve Cep Bank işlemlerinde 100 Türk Lirası altında yatırım da bulunan kullanıcılar promosyon talep etme hakkı yakalayamazlar. Bir oyuncunun promosyondan faydalanabilmesi için en az 100 Türk Lirası yatırım yapma zorunluluğu bulunmaktadır. Parayı yatıran ve bonus talebinde bulunmak isteyen oyuncu bonus talep formunda ki gerekli yerleri doldurarak bonusun sahibi olabilmektedir. Bonus talep formunda doldurulması gereken bilgilerin başında ise işlem referans numarası bulunmaktadır. Bonus 26 Ocak 2016 tarihinden itibaren yürürlüğe girmiştir.

5 Yorumlar

 1. arkadyan demis....:

  Uzun süreden beri ayakta duran ve güvenden taviz vermeyen kaliteli bürolardandır. Bu aralar daha çok yeni bürolara yönelmiş olsam da bu sitenin hakkını yememek lazım.

 2. ceemboo demis....:

  forvetbet paranı yatırır arkadasım ben biraz eskı oyuncusuyum o zamanlar biraz gec alıyordum ama simdi duzelmıstır diye umuyorum

 3. Kuponcu88 demis....:

  arkadaşlar forvetbet para yatırım çekim işleminde nasıl bilgisi olan varsa yazabilirmi rica etsem

 4. denizler2323 demis....:

  O kadar para çektim hiç sıkıntı çıkarmadılar, şikayet edenler bence kural dışı hareket edenler

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir