Forvetbet %10 Cep Bank Bonusu

Forvetbet %10 Cep Bank Bonusu

Tarafindan eklendi 20/07/2016 tarafindan | 2 Yorumlar

%10 Cep Bank Bonusu

_______________

Gecerli

Siteye Git

Forvetbet zengin para yatırma seçeneklerini zengin bonuslar ile süslemeye devam etmektedir. Cep Bank seçeneğiyle para yatırımında bulunan oyuncularına %10 yatırım bonusu sunmaktadır. %10 Cep Bank Depozit bonusundan faydalanmak isteyen oyuncular bu işlem ile günlük 150 Türk Lirasına kadar kazanç elde edebilir. Hafta içi her gün geçerli olan bu bonustan faydalanmak için 100 Türk Lirası ve üzeri para yatırımı sağlanması gerekmektedir. 100 Türk Lirası ve üzeri para yatırımı gerçekleştiren kişiler canlı destekle iletişime geçerek veya bonus talep formunu doldurarak promosyonlarının bakiyelerine yansıtılmasını talep edebilir.

Forvetbet Cepbank Bonusları Türkiye İş Bankası, Garanti Cep Bank, Deniz Bank, Yapı Kredi ve Akbank ile gerçekleştirilen işlemlerde geçerlilik kazanmaktadır. Bu bankalar ile 100 Türk Lirası ve üzeri yatırım gerçekleştiren kişiler bonusu talep ederken ‘’Efsane Depozit Bonusu’’ seçeneğine tıklamaları gerekmektedir. Bu promosyon ile günlük maksimum 150 Türk Lirası kazanç sağlanabilmektedir. Bir başka değişle 1500 Türk Lirası yatırım promosyonda sınırdır ve 150 Türk Lirası bonus getirisi sağlar.

Forvetbet yatırım bonusu bazı çevrim şartlarını da beraberinde getirmektedir. Kazandığı bonusu çekmek isteyen bir kullanıcı en az 5 katı oranında çevirim sağlamak zorundadır. Aksi takdirde kazanılan bonusun çekimini sağlamak mümkün değildir. Efsane Depozit Bonusu adıyla kampanyalara dahil edilen bu bonus aynı zamanda Forvetbet Genel Bonus Kuralları çerçevesinde koşullandırılmaya devam etmektedir.

2 Yorumlar

  1. umutumut demis....:

    Değişik bonusları ve farklı spor dalları ile ilgi çekiçi bir site para çekim işlemi uzun sürüyor ama

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir