Chivasbet Hoşgeldin Bonusu

Tarafindan eklendi 18/07/2016 tarafindan | 2 Yorumlar

500 tl ilk üyelik

_______________

Gecerli

Siteye Git
Chivasbet firması 1998 yılından beri Gürcistan merkezli olarak hizmetlerine devam etmektedir. Gürcistan hükümeti tarafından lisanslandırılmış olan firma sitesine yeni giriş yapan oyunculara 500 Türk Lirası Hoşgeldin Bonusu promosyonu uygulamaktadır. Oyuncular siteye ilk giriş yaptığı andan itibaren firmanın cömertliğini görmektedir. Bonusların düşük oranlarda tutulması pek çok oyuncu için bir şey ifade etmemektedir. Bu durumu dikkate aldığı gözlemlenen sitenin bonusu %100 olarak oranlandırması olumlu karşılanabilecek bir durumdur.

Chivasbet Hoşgeldin Bonusu adından da anlaşılabileceği üzere sadece siteye ilk üye olunduktan sonra ki dönemde yapılan ilk yatırım esnasında geçerlidir. 500 Türk Lirası olarak belirlenen miktar oldukça geçerli bir oran olarak kabul görmektedir. 50 Türk Lirası ve üzeri yatırım yapan oyuncular 500 Türk Lirasına kadar bu kampanyadan faydalanarak ekstra gelir elde edebilirler.

Chivasbet bonusları arasında site yönetimi tarafından belirlenen ve bonus imkânlarından faydalanmak isteyen her oyuncu tarafından dikkatle okunması gereken ‘’bonus genel şartları’’ geçerlidir. Gelecekte mağduriyetlerin yaşanmaması açısından şartları iyi öğrenmek son derece önemlidir. İyi bilinmesi gereken şartların başında yatırılan miktarın 12 katı değerinde bir kazancın sağlanması halinde para çekimi yapılabileceği gelmektedir. 100 Türk Lirası bonus geliri elde eden bir oyuncu 1200 Türk Lirası ve üzeri gelir sağladığı takdirde para çekimi talebinde bulunabilmektedir. Bunun bir diğer şartı ise parayı en az 1.80 ve üzeri oranlar ile katlamaktır.

2 Yorumlar

  1. Kokotwo demis....:

    altyapısı ağır olan bir site ama yıllardır bu piyasada demekki doğru yoldalar yoksa tutunamazlar.Eskiden daha az site vardı ne oldukları belliydi şimdi onune gelen site açıyor.

  2. ceemboo demis....:

    bu nedir arkadas ne kadar ismi cismi olmayan siteye var ne kadar cok turediler cok merak ediyorum diğer ulkelerde nasıl bu işler insanların ordakılerin bakısı nasıl neler yapıyorlar bu konuda bizim ulkemizdemi böyle yoksa anlasam bir

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir