Cashago %20 Astropay Bonusu

Cashago %20 Astropay Bonusu

Tarafindan eklendi 15/08/2016 tarafindan | 2 Yorumlar

%20 Astropay Bonusu

_______________

Gecerli

Siteye Git

Cashago, Astropay ile para ödeme işlemi gerçekleştiren oyuncularına %20 yatırım bonusu sağlamaya devam ediyor. Depozit bonusu adı altında sunulmakta olan Astropay yatırım bonusu en az 50 Türk Lirası ve üzeri yatırımlarda aktif hale gelmektedir. Astropay ile para yatırmanın yanı sıra diğer para yatırma yöntemleri ile gerçekleştirilen yatırımlarda da bu bonustan faydalanabilmek mümkündür. Gerekli kurallara uyarak yatırımı gerçekleştiren oyuncular yatırım işlemini takiben canlı destek hattı ile iletişime geçerek bonus talebinde bulunmalıdır.
Cashago Astropay bonusu 24 saat içerisinde talep edilmediği takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 24 saat sonra gerçekleştirilen talep işlemleri dikkate alınmamaktadır. Astropay ile yatırım gerçekleştirerek bonus sahibi olan oyuncular kayıp bonuslarından faydalanamamaktadır. Bir diğer deyiş ile Cashago sisteminde bonuslar birleşmemektedir. Bu nedenle bonus talebinde bulunurken seçimi doğru yapmak gerekmektedir. Oyuncular para çekim talebinde bulunduktan sonra ilk 24 saat içerisinde hiç bir bonustan faydalanamamaktadır.
Bu kural bütün Cashago yatırım bonusu promosyonlarında geçerlidir. Bu bonusun çekilebilir hale gelmesi için elde edilen bonus miktarı ile birlikte ana paranın en az 1 katı değerinde çevrilmesi gerekmektedir. Çevrim işlemi tek maç veya kombine kupon ile gerçekleştirilebilmektedir. Tek maçlık çevrimlerin en az 1.90 oranında olması gerekmektedir. Kombine kuponlarda ise her maçın en az 1.90 oran olması gerekmektedir. Çevrim işlemi gerçekleştirmeden para çekme talebinde bulunan oyuncuların istekleri dikkate alınmamaktadır.

2 Yorumlar

  1. Asicimbom027 demis....:

    Böyle bir site varmı hayla cidden ilkkez görüyorum guvenilirmi acaba bonusu olunca denerim artik

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir