Bets10’da Paykasa ve Paykwik Depozit Bonusu

Bets10’da Paykasa ve Paykwik Depozit Bonusu

Tarafindan eklendi 04/08/2016 tarafindan | 6 Yorumlar

%10 yatırım bonusu

_______________

Gecerli

Siteye Git

Bets10, ödeme yöntemlerine yönelik sürdürdüğü bonus politikasını geliştirerek sürdürmeye devam etmektedir. Paykasa ve Paykwik yöntemlerine yönelik geliştirdiği %10 yatırım bonusu ile dikkateleri üzerine çekmektedir. Bu metotlar ile gerçekleştirilen her işlemde bonus sahibi olabilmek mümkündür. Diğer ön ödemeli kartlar veya ödeme yöntemleriyle bu bonustan faydalanabilmek mümkün değildir. Kampanya belli tarihler içerisinde geçerliliğini korumaktadır. Kampanya tarihleri Bets10 tarafından promosyon bölümünde ilan edilmektedir.
Anında para yatırılabilen yöntemler arasında yer alan Paykasa ve Paykwik; Kredi Kartı kullanmayan oyunculara en sık tavsiye edilen yöntemlerin başında gelmektedir. Bets10 Paykasa ve Paykwik bonuslarından bütün Bets10 oyuncuları faydalanabilmektedir. Belli şartlarıda beraberinde getirmekte olan bu kampanya da 1.7 oran veya üstü çevirim şartı aranmaktadır. Ayrıca bu kartlar ile işlem gerçekleştirmekte olan oyunculardan herhangi bir masraf ücreti alınmamaktadır.
Bets10 yatırım bonusları arasında en çok tercih edilen yöntemlerin başında gelen Paykasa ve Paykwik kartlarını temin edebilmek için internet üzerinde satış yapan şubeler ile iletişime geçilebilmektedir. Bu şubeler kart satış anında ufakta olsa bir miktar komisyon talebinde bulunmaktadır. Paykwik ile yatırım gerçekleştirmek isteyen oyuncuların talepleri sadece EURO cinsinden olduğu sürece kabul edilmektedir. Paykasa ile gerçekleştirilen yatırma işlemlerinde ise böyle bir durum söz konusu değildir. Bets10 kampanya hakkında ki bütün haklarını ve yetkilerini saklı tutmakta ve dilediği yaptırımı uygulama hakkını bildirmektedir. Bonus en geç ertesi günü takip eden 23.59’da oyuncu hesabına yansıtılmaktadır.

6 Yorumlar

  1. blue4 demis....:

    Site bonus konusunda bonkor ama cevrimi kolay mı zor mu çevirip cekebilen var mı bunlari hiç bilmiyorum

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir