Bets10 Cashixir ile yatırımlarınıza %20 yatırım bonus veriyor

Bets10 Cashixir ile yatırımlarınıza %20 yatırım bonus veriyor

Tarafindan eklendi 20/07/2016 tarafindan | 1 yorum var

%20 Cashixir yatırım bonusu

_______________

Gecerli

Siteye Git

Malta lisansıyla hizmetlerini uzun yıllardır güvenle sürdürmekte olan Bets10 firması Cashixir ile yapılan ödemelere %20 yatırım bonusu sağlıyor. Son dönemlerin popüler ön ödemeli kartı Cashixir pek çok firma tarafından yüksek oranlarda bonuslandırılarak kullanıma teşvik ediliyor. Bu firmalar arasında başı ise Bets10 çekiyor. Son dönemlerin popüler para yatırma yöntemi ile Bets10’a tek seferde 10.000 Euro yatırım sağlamak mümkündür. 25 Ocak 2015 tarihinden itibaren yürürlüğe giren kampanya oyuncular tarafından da yoğun ilgi ile karşılanmıştır.

Bets10 Cashixir bonusu en geç para yatırma işlemi gerçekleştirildikten sonra ki gün içeresinde hesaba tanımlanmaktadır. Cashixir ile yapılan her ödeme bets10 tarafından bonusa tabi tutulmaktadır. Kredi kartı veya havale yöntemlerini kullanmak istemeyen oyuncular Cashixir ile güvenli ve hızlı bir şekilde para yatırma işlemini gerçekleştirebilmektedir. Cashixir ile para yatırma işlemi gerçekleştiren oyunculardan herhangi bir ekstra ücret talep edilmemektedir.

Bets10 yatırım bonusları arasında ki en hızlı ve güvenilir yöntemlerden birisi olan Cashixir’in çevrim şartı ise standart bonus miktarının 1.7 katı kadardır. Bets10 firması söz konusu kampanya ile ilgili bütün haklarını saklı tutmaktadır. Bets10 firmasının aleyhine bir durum veya kampanyanın suiistimali halinde ise bets10 firması hesapları kapatma veya hesapları askıya alma yetkilerini saklı tutmaktadır. Cashixir ile %20 bonus kampanyası aynı zamanda bets10 genel bonus kurallarına dahil bir şekilde yürütmektedir.

Bir yorum var

  1. arkadyan demis....:

    bets10 da güven konusunda kesnlikle sıkıntı yaşamazsınız fakat alt çekim limitinin 500 TL olması biraz benim için küçük miktarlar çeken kişiler için tercih edileceğini düşünüyorum. Çünkü ben 100 yatırırım 250 yapar 150 çekerim 100 Tl ile devam ederim.

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir