Betpas Ecopayz ile yatırımlarınıza %5 yatırım bonus veriyor

Betpas Ecopayz ile yatırımlarınıza %5 yatırım bonus veriyor

Tarafindan eklendi 20/07/2016 tarafindan | 2 Yorumlar

%5 Ecopayz yatırım bonusu

_______________

Gecerli

Siteye Git

Betpas anında para yatırma yöntemlerini kullanan oyunculara %5 yatırım bonusu imkanı sunuyor. Ecopayz kullanarak para yatırma tercihinde bulunan oyuncular %5’lik bonusunun sahibi olurken bir diğer anında para yatırma yöntemi olan Astropay’i kullanan oyuncular ise %10’luk bonusun sahibi olabilmekteler. Para yatırma işlemlerini gerçekleştiren oyuncuların bonuslarına kavuşmak için canlı destek ile iletişime geçmeleri yeterli olacaktır. TL Nakit, Cep Bank, Neteller veya Banka havalesi ile para yatırma işlemleri gerçekleştirenler bu bonustan faydalanamamaktadır.

Betpas Ecopayz bonusu sadece spor bahisleri kullanımında geçerli olmaktadır. Bonus hakkı kazanan kişiler 48 saat içerisinde bonus talebinde bulunmak zorundadır aksi takdirde bonuslar geçerliliğini kaybeder. 48 saat geçtikten sonra talep edilen bonuslar ise yatırılmamaktadır. Betpas firması bütün haklarını saklı tutmaktadır. Dilediği zaman bonusla ilgili dilediği yaptırımı uygulama hakkını elinde tutarak herhangi olumsuz bir duruma karşın kendini garantiye almaktadır.

Betpas yatırım bonusunun çekilebilir hale gelmesi için yapılması gereken çevirme işlemi ana paranın 1 defa 1.30 oranlı spor bahsinin yapılmasına bağlıdır. Kombine kuponlar da ise iki maçlık bir çevirme yeterli olmaktadır. İki maçlık çevirmelerde 1 maçın oranı en az 1.80 seviyesinde toplam oranın ise 2.00 seviyesinde olması gerekmektedir. Oyuncular aynı anda birden fazla bonustan faydalanamazlar. Ecopayz bonusu para çekim işleminin onaylandığı saati takiben 24 saat içerisinde verilmemektedir. Genel şartlara bağlı olan Ecopayz bonusuna sahip olmak isteyen üyelerden bazı durumlarda belge talep edilebilmektedir.

2 Yorumlar

  1. arkadyan demis....:

    bence oldukça güvenilir bir site. Facebookta sürekli yarışmalar düzenliyorlar. Uzu süredir piyasadalar ve herhangi bir şikayet duymuşluğum yok siteyle alakalı.

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir