Betpas %10 Havale Bonusu

Betpas %10 Havale Bonusu

Tarafindan eklendi 20/07/2016 tarafindan | Hic yorum yok

%10 Havale Bonusu

_______________

Gecerli

Siteye Git

Betpas kullanıcılarını memnun etmek için adeta bonusa doymuyor. Bonusların bitmek tükenmek bilmediği sitede betpas havale bonusu adeta göz dolduruyor. %15 gibi muazzam bir orana sahip bonus 1000 TL’ye kadar olan yatırımlarda %10 olarak verilirken 1000 Türk Lirası ve üzeri yatırımlarda %15 oranında verilmektedir. Cep Bank ile yapılan havale işlemlerinde ise para sınırlandırması bulunmadan her miktarda ki yatırım %15 oranında bonuslandırılmaktadır. Oyuncuların bonus sahibi olabilmek için yapması gerekenler ise parayı yatırdıktan sonra canlı destek hattına bağlanıp bonus talebinde bulunmaktan ibarettir.

1000 Türk Lirasına kadar %10 yatırım bonusu sağlayan bu kampanyadan sadece spor bahislerine yatırım yapan kişiler faydalanabilmektedir. Ukash, TL Nakit, Ecopayz, AstroPay ve Neteller gibi ön ödemeli kartlar ile yatırım sağlayan oyuncular bu kampanyadan faydalanamamaktadır. Bununla birlikte hesaplar arası transfer talebinde bulunanların yanı sıra para çekme talebinde bulunan kişilerde bu bonustan faydalanamamaktadır.

Betpas yatırım bonusundan faydalanmak isteyenlerin Cep Bank havalelerinde 20 Türk Lirası yatırması yeterli olurken Banka Havalesi sağlayan kişilerin en az 50 Türk Lirası yatırım sağlamaları gerekmektedir. Bu promosyondan faydalanan bir kişinin bir gün içerisinde sağlayabileceği en yüksek gelir ise 250 Türk Lirası olarak sınırlandırılmıştır. Betpas kampanyalarından faydalanmak isteyen kişiler eğer 48 saat içerisinde bonus talebinde bulunmazsa 48 saat sonra gerçekleştirilen bonus talepleri işleme konmamaktadır. Paranın çekilebilir hale gelmesi için çevirme şartlarının sağlanması gerekmektedir.

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir