Betolay Astropay bonusu

Tarafindan eklendi 17/07/2016 tarafindan | 6 Yorumlar

Betolay Astropay bonusu

_______________

Gecerli

Siteye Git

Betolay firması her yatırım yöntemine sağladığı cömert bonus anlayışıyla oyuncuların son dönemlerde çokça dikkatini çekmektedir. %15 yatırım bonusu ile oyuncuların ilgisini çeken firma her miktar için aynı oranı sunmuyor. 5-99 Türk Lirası arası yapılan yatırımlara %10 yatırım bonusu uygulanmaktadır. %10’luk bir bonusun sahibi olmak isteyen oyuncular 10OLAY kodunu kullanmak durumdandır. 100 Türk Lirası ile 299 Türk Lirası arası yatırım sağlayan oyuncular ise 12OLAY kodunu kullanarak %12’lik yatırım bir bonusunun sahibi olabilirler.

Betolay bonusları arasında bahsedilen %15 oranlı yatırım bonusuna sahip olmak isteyen oyuncuların ise yatırım esnasında 15OLAY kodunu kullanması yeterli olacaktır.  7 gün 24 saat istediğiniz saatte sahip olabileceğiniz bu bonusun en güzel yanı ise kodu kullandıktan sonra bonus miktarının doğrudan bakiyeye yansımasıdır. %15 ekstra bakiye sağlayan bu promosyon bütün para yatırma yöntemlerinin yanı sıra Astropay ile de geçerli olmaktadır.

Betolay Astropay bonusu pek çok oyuncu tarafından hızlı yatırım sağlaması nedeniyle tercih edilmektedir. Pek çok ödeme yönteminde olduğu gibi uzun süreler beklemek oyuncuları acil ihtiyaçlarda zor sokmaktadır. Zaten Astropay’in kurumsal ve hızlı hizmeti oyuncular tarafından pek çok yerde takdir edilen bir durumdur. Dikkat çekilmesi gereken bir diğer yön ise yukarı da bahsedildiği üzere bonus kodları kullanılmak zorundadır. Aksi takdirde bonusların hesaba yansıtılması söz konusu olmamaktadır. Bu duruma dikkat etmeyen oyuncular bonustan faydalanamaz.

6 Yorumlar

  1. basri demis....:

    Bugün hesap oluşturun ve ikinci ay içerisindeki her para yatırımınıza SINIRSIZ %25 bonus kazanın! Zaman kaybetmeyin ve Betolay´ın size sunduğu bu fırsatı kaçırmayın! Üyeliğinizi oluşturun ve ilk 30 gün içerisinde maksimum 10.000 TL ve üzeri yatırım yap. İkinci ayda yapacağın her para yatırımın için %25 depozit bonusundan yararlanmaya hak kazan. Bu tekliften yararlanmak için, geçerli her para yatırımının çevirisi spor bahislerinde tamamlanması gerekir. İkinci ay, üyelik oluşturulan tarihten 30 gün sonra başlar

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir