Betkuruş EcoPayz bonusu

Betkuruş EcoPayz bonusu

Tarafindan eklendi 04/08/2016 tarafindan | 4 Yorumlar

%25 EcoPayz yatırım bonusu

_______________

Gecerli

Siteye Git

Betkuruş, 2014 yılından bu yana Curaco lisansı ile hizmetlerini sürdürmektedir. Oyuncularına sağladığı bonuslar ile dikkatleri üzerine çeken Betkuruş, EcoPayz ile para yatırma işlemi gerçekleştiren oyunculara %25 yatırım bonusu sunmaktadır. Bu özel kampanyadan EcoPayz dışında yatırım sağlayan oyuncular faydalanamamaktadır. Betkuruş, pek çok bahis sitesinin aksine bonusları canlı destek aracılığıyla değil mail adresine yollanan mailler ile yönetmektedir. Yatırımı takiben 6 saat içerisinde mail yollamayan oyuncular bonus haklarını kaybetmektedir.
Betkuruş EcoPayz bonusu sahibi olabilmek için yollanması gereken mailin başlığı ‘’%25 EcoPayz Bonusu’’ olarak ayarlanmaktadır. Mail’in içeriğinde ise kullanıcı adı yer almak durumundadır. Bilgilerini doğru bir şekilde giren oyuncular [email protected] adresine maillerini yollayarak bonus sahibi olabilmektedir. Bonusların çekilebilir hale getirilmesi ise bazı çevrim şartlarına bağlıdır. Ayrıca EcoPayz bonusu Betkuruş Genel Kural ve Şartlarına bağlıdır.
Betkuruş yatırım bonusu sahibi olmak için sağlanması gereken çevrim şartları arasında 1.40 oran veya üzerinde 8 defa oynanma şartı bulunmaktadır. Kombine kupon ile çevirim yapmak isteyen oyuncuların ise kombine oranı en az 1.96 olmak durumundadır. Daha az oranlı kombineler çevrimler arasında sayılmamaktadır. Bu şekilde çevirimlerini sağlayan oyuncular bonuslarına kavuşabilmektedir. Kampanyadan haftanın her günü faydalanabilmek mümkündür. Oldukça muazzam bir orana sahip kampanyadan faydalanmak isteyen oyuncuların yatırması gereken minimum miktar ise 50 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Daha az yatırım sağlayan oyuncular promosyona dahil edilmemektedir.

4 Yorumlar

  1. ceemboo demis....:

    siteye girdim baktım canlı destek zayıf yada erken kapatıyor bilgisi olan yorum atsın site nasıl

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir