Betist  Hoşgeldiniz Bonusu

Betist Hoşgeldiniz Bonusu

Tarafindan eklendi 18/01/2016 tarafindan | 92 Yorumlar

%100 400 TL

_______________

Gecerli

Siteye Git
1-İLK YATIRIM BONUSU HAVALE,CEPBANK VE ECOCARD(ECOPAYZ) İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN İLK YATIRIMLAR İÇİN GEÇERLİDİR.
2-İLK YATIRIM BONUSU ÇEVRİM ŞARTI ALANI BAHİS, CASİNO VE POKER İÇİN GEÇERLİDİR.

Hemen Üye olmak için Tıklayın !

3-İLK YATIRIM BONUSU 100 TL İLE 400 TL ARASINDAKİ İLK YATIRIMINIZA %100 BONUS HAKKINDAN YARARLANABİLİRSİNİZ. %100 OLARAK ALABİLECEĞİNİZ MAKSİMUM BONUS MİKTARI 400 TL'DİR.
4- BAHİS BÖLÜMÜNDE ÇEVRİM ŞARTINI TAMAMLAMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ ALMIŞ OLDUĞU BONUSU; 10 KATI KADAR FUTBOL VE BASKETBOL KARŞILAŞMALARINDA EN AZ 2 MAÇIN YER ALDIĞI KOMBİNE KUPONDA TOPLAM ORANIN MİNİMUM 2.56 OLMASI KAYDIYLA OYUNLARINI GERÇEKLEŞTİRMELİ VE KOMBİNE KUPONDA HER MAÇIN MİNİMUM ORANI 1.60 VE ÜSTÜ OLMASI GEREKMEKTEDİR.CANLI VE MAÇ ÖNCESİ BAHİSLERİ ÇEVRİM ŞARTINA DAHİLDİR ANCAK;TEKLİ BAHİS,SİSTEM BAHSİ,ALT/ÜST,TEK/ÇIFT,1X,X2,BERABERLİKTE İADE GİBİ AYNI MAÇA YAPILAN İKİ OLASILIKLI BAHİSLER KABUL EDİLMEYECEKTİR. FUTBOL VE BASKETBOL KARŞILAŞMALARI HARİCİ SPOR DALLARINA AİT BAHİSLER VE BELİRTİLEN ORANLARIN ALTINDA ALINAN KUPONLAR ÇEVRİME DAHİL EDİLMEYECEKTİR.
5-CASİNO OYUNLARINDA CASİNO HOLDEM, BLACKJACK VE RULET OYUNLARINDA (KIRMIZI-SİYAH VE TEK-ÇİFT BAHİSLERİ HARİÇ) ALMIŞ OLDUĞUNUZ BONUSUN 40 KATI KADAR OYNAMANIZ DURUMUNDA ÇEVRİM ŞARTINIZ TAMAMLANMIŞ OLACAKTIR.BACCARAT OYUNU ÇEVRİM ŞARTINA DAHİL EDİLMEMEKTEDİR.
6-POKER BÖLÜMÜNDE ÇEVRİM ŞARTININ TAMAMLANABİLMESİ İÇİN ÜYELERİMİZİN 1 TL ÜZERİ MASALARDA 1250 EL OYUN OYNAMASI GEREKMEKTEDİR.
7-İLK YATIRIM BONUSUNU ALMAK İSTEYEN ÜYENİN HİÇ BİR OYUNA KATILMADAN TALEP ETMESİ GEREKMEKTEDİR. OYUNLARA KATILDIKTAN SONRAKİ BONUS TALEPLERİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR.
8-KULLANICI 400 TL İLK YATIRIM BONUSUNU İLGİLİ ALANLARDA ÇEVRİM ŞARTINI TAMAMLAMADAN ÇEKİM TALEBİNDE BULUNAMAZ.KULLANICI BONUSUN BİRDEN FAZLA ALANDA DEĞERLENDİRDİĞİNDE, BONUS ÇEVRİM ŞARTI KULLANICININ ALEYHİNE OLARAK AĞIRLIKLI YER ALDIĞI OYUNLARDA HESAPLANACAKTIR.
9-İLK YATIRIM BONUSU ÇEVRİM ŞARTI SÜRESİ 30 GÜNDÜR.BU BONUSTAN YARARLANMIŞ ÜYELERİMİZ BONUS ÇEVRİMİNİ 30 GÜN İÇERİSİNDE TAMAMLAMAK DURUMUNDADIR. AKSİ TAKDİRDE BONUS VE BONUSTAN GELEN KAZANÇ SİLİNİCEK VE SADECE ÜYENİN ANA PARASI HESABINDA BIRAKILACAKTIR.
10-ÜYELERİMİZ İLK YATIRIM BONUSUNDAN SADECE BİR KEZ FAYDALANABİLİRLER KURAL İHLALİ VE KURAL DIŞI YAPTIRIMLARI TESBİT EDİLEN ÜYELERİN HESAPLARI KESİNLİKLE KAPATILACAKTIR.
11-İLK YATIRIM BONUSU ALMIŞ OLAN ÜYELERİMİZ DİĞER BONUS KAMPANYALARINDAN AYNI ANDA YARARLANAMAZ. BU BONUSUMUZDAN YARARLANAN ÜYELERİMİZ TÜM HÜKÜM,KURALLARI VE ŞARTLARI KABUL ETMİŞ SAYILMAKTADIR.
12-İLK YATIRIM BONUSU ALAN ÜYELER KAYIP BONUSUNDAN YARARLANAMAZLAR.
13-BETİST.COM İSTEDİĞİ ZAMAN ÜYELERİNDEN KİMLİK, İKAMETGAH BELGESİ VB. İSTEME HAKKINA SAHİPTİR. BU BELGELERİN KULLANICI TARAFINDAN İBRAZ EDİLMEMESİ DURUMUNDA OYUNCUNUN KAZANÇLARI BLOKE EDİLECEKTİR. BETİST BU PROMOSYONU DEĞİŞTİREREK İPTAL ETMEK,GELİŞTİRMEK YADA RED ETME HAKKINA SAHİPTİR.
NOT: PARA YATIRMADA VEYA BONUSUNUZUN YATIRILMASINDA ZORLUK YAŞARSANIZ BİZİMLE DESTEK@BETİST.COM ADRESİNDEN VEYA 7/24 CANLI YARDIM EKİBİMİZLE İLETİŞİME GEÇMEKTEN ÇEKİNMEYİNİZ. EKİBİMİZ SİZE YARDIMCI OLMAKTAN MUTLULUK DUYACAKTIR.
BAHSİN YENİ ADINDA BOL ŞANS VE KEYİFLİ OYUNLAR DİLERİZ.

92 Yorumlar

  1. barkun demis....:

    merhaba,
    arkadaslar site tamamen dolandırıcı,kuponum tuttuktan sonra iptal ettiler,ödedikleri parayı tekrar hesabımdan dustuler,bildiğin dolancırıcı

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir