Betcup %5 Astropay Bonusu

Betcup %5 Astropay Bonusu

Tarafindan eklendi 08/08/2016 tarafindan | 1 yorum var

%5 Astropay Bonusu

_______________

Gecerli

Siteye Git

Betcup bahis sitesi AstroPay ile yatırım sağlayan oyuncularına %5 yatırım bonusu sağlamaktadır. Astropay ile aynı şart ve oranda bonus sağlanabilmekte olan diğer ön ödemeli kartlar arasında Bocash, EcoPayz, Inpay ve TL Nakit bulunmaktadır. Diğer bir ön ödemeli kart olan Paykasa ile yatırım sağlayan oyuncular aynı şartlar altında ancak %20 değerinde kazanç sağlamaktadır. Bu kampanya ile bir gün içerisinde sağlanabilecek maksimum gelir 750 Türk Lirası ile sınırlandırılmıştır. Kampanya her gün geçerlidir ve her gün gelir sağlanabilmektedir.
Promosyondan elde edilen gelir ile çevrim şartları yerine getirilmeden diğer oyun alanlarına aktarım yapılamamaktadır. Promosyondan elde edilen gelirin çekilebilir hale gelmesi veya diğer alanlara aktarılabilmesi için ana para miktarının 1 kez olmak kaydıyla en az 1.30 oranda çevrilmesi gerekmektedir. Betcup AstroPay bonusu ile bu şartı sağlayan oyuncuların ayriyeten bonus miktarının 11 katını en az 2.00 oranda çevirmesi gerekmektedir.
Kombine kupon ile Betcup yatırım bonusu çevrimini sağlamak isteyen oyuncular; bir maçı en az 2.00 diğer maçı ise en az 1.80 oranında oynamak kaydıyla çevrim sağlayabilmektedir. Bonus miktarının en az 24 saat içerisinde talep edilmesi gerekmektedir. 24 saat sonra gelen talep işlemleri dikkate alınmamaktadır. Ayriyeten otuz gün içerisinde tamamlanmayan bonuslar iptal edilmektedir. Betcup kampanya hakkında ki bütün yetkilerini saklı tutmaktadır. Kampanya da genel kurallar ve promosyon şartları geçerlidir.

Bir yorum var

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir