Artemisbet %15 Cep Bank Para Yatırma Bonusu

Artemisbet %15 Cep Bank Para Yatırma Bonusu

Tarafindan eklendi 19/07/2016 tarafindan | Hic yorum yok

%15 Cep Bank Para Yatırma Bonusu

_______________

Gecerli

Siteye Git

Artemisbet Cep Bank ile havale işlemi yapan oyuncularına %15 yatırım bonusu sağlamaktadır. Depozit işlemini Cep Bank aracılığıyla yapan bütün Artemisbet kullanıcılarının faydalanabildiği kampanya da oransal bir sınırlama ise bulunmuyor. Sadece spor bahislerinde kullanılabilen bonus ile günlük olarak 150 Türk Lirasına kadar ekstra gelir sağlanabilmektedir. Bonustan faydalanmak isteyen Artemisbet kullanıcıları en az 50 Türk Lirası yatırımda bulunmak zorundadır. Üst limitin bulunmadığı kampanyada 1000 Türk Lirası yatıran bir kişi günlük olarak sınırlanan 150 Türk Lirası maksimum gelire ulaşabilmektedir.

Artemisbet yatırım bonusları arasında yer alan depozit kampanyasından sadece Cep Bank yöntemini kullanan oyuncular değil aynı zamanda Banka Havalesini kullanan oyuncular da faydalanabilmektedir. Son 24 saat içerisinde çekim işlemi yapmış bir oyuncu kampanyadan faydalanamamaktadır. Çekim işleminden doğan 24 saatlik sürenin başlangıcı ise işlem talimatının verildiği an değil işlem onayının alındığı andan itibaren dikkate alınmaktadır.

Artemis Cep Bank bonusundan faydalanmak isteyen bir kişinin bakiyesi sıfırlanmışsa kampanyalardan faydalanamamaktadır. Para yatırma işlemini gerçekleştiren oyuncular Canlı Destek hattı ile iletişime geçerek bonuslarını talep edebilmektedirler. Artemisbet firması tarafından belirlenen genel bonus şartlarının geçerli sayıldığı kampanyada Artemisbet bütün haklarını saklı tutmaktadır. Kurallara aykırılık veya kampanyanın istismarı yönünde bir görüş belirtilmesi hesabın kapatılmasına veya hesabın askıya alınmasına yol açabilmektedir. Para çekme talebinde bulunmadan önce gerekli çevirme işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Çevirme işlemi 1 kez 1.50 oranında ve ana paranın on katı değerinde olmak kaydıyla 2.00 oranında belirlenmiştir.

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir