ArtemisBet Astropay ile yatırımlarınıza %10 yatırım bonus veriyor

ArtemisBet Astropay ile yatırımlarınıza %10 yatırım bonus veriyor

Tarafindan eklendi 20/07/2016 tarafindan | Hic yorum yok

Astropay %10

_______________

Gecerli

Siteye Git

Artemisbet depozit işlemlerinde bulunan oyuncularına %10 yatırım bonusu vermeye devam ediyor. Paykasa, PayKwik, ecoPayz ve Astropay ödemelerinde geçerli olan bu kampanyadan her ArmetisBet kullanıcısı faydalanabilmektedir. Bahsedilen ön ödemeli kartlar dışında bu kampanyadan faydalanabilmek mümkün değildir. Bu işlemi gerçekleştiren oyuncular en fazla 100 Türk Lirası değerinde bonusun sahibi olabilirler. Bonus haftanın her günü ve her saati geçerlidir.

Artemisbet Astropay bonusu elde etme hakkını kazanmak için yatırılması gereken en küçük ücret ise 50 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Bununla beraber eğer son 24 saat içerisinde para çekme işlemi gerçekleştirdiyseniz Artemisbet tarafından sağlanan Astropay bonusundan faydalanamazsınız. Bonustan faydalanılamayan bir diğer durum ise bakiyenin sıfırlanması halidir. Bakiyesi sıfır olan bir kullanıcı Artemisbet sitesinde yer alan herhangi bir promosyondan faydalanamaz.

Artemisbet yatırım bonusları kampanyalara özel belirlenen şartların yanı sıra Genel Bonus Şartlarına da bağlıdır. Para yatırma işlemini gerçekleştiren oyuncular herhangi bir bahis yapmadan önce canlı destek ile iletişime geçmek durumundadırlar. Aksi takdirde bonus hakkından faydalanamazlar. Bir oyuncunun bonus miktarını çekebilmek için yatırdığı miktarın tamamıyla çevirme işlemleri gerçekleştirmesi gerekmektedir. Çevirme kurallarına uyarak çevirim işlemini gerçekleştiremezseniz transfer veya çekim işlemi talebinde bulunamazsınız. Bu talepte bulunmanız halinde bakiyeye yansıtılan bonus miktarı silinmek durumdadır. Bütün bu kurallarla beraber Artemisbet gerek gördüğü takdirde bonusu iptal edebilir veya hesap kapatma işlemi uygulayabilir.

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir