Betolay Güvenilir mi?

Betolay Güvenilir mi?

Tarafindan eklendi 21/07/2016 tarafindan | 2 Yorumlar

Betolay Güvenilir mi?

Kaçak bahis siteleri arasında yer alan betolay sitesi, 2016 yılı itibari ile Türk kullanıcılara hizmet etmeye başlamış bir sitedir. Site tarafından sunulan hizmetlerin tamamında, elde bulunan lisans nedeniyle denetim uygulanmaktadır. Betolay sitesi, Hollanda Antilleri yasalarına göre denetlenen bir sitedir. Almış olduğu lisansın numarası, 8048/JAZ olarak belirtilmiştir.

Betolay güvenilir mi? Sorusunun ilk muhatabı, curacao oyun kontrol komisyonundan alınmış olan 8048/JAZ numaralı lisanstır. Bu lisans bilindiği üzere, sitenin, ilgili ülke yasalarına göre denetlendiğini, işlemlerinin, tamamen kontrol altında olduğunu ve sitenin, resmi bir ticari işletme olarak tanındığını ifade etmektedir.

Betolay güvenilir mi? Sorusunun diğer bir karşılığını ise, site içerisinde sunulan hizmetler vermektedir. Finansal işlemler konusunda, alternatif yöntemleri kabul eden betolay sitesi, para yatırma ve çekme işlemleri konusunda, üyeler ile sorun yaşamayan bir site konumunda bulunmaktadır. Üyelerin beklentilerini karşılayacak olan ödeme yöntemlerinin tamamı, site içeriğine eklenmiştir. Önemli olan, yöntemlerin çokluğu değil, söz verilen limitler ve sürelerde, para yatırma ve para çekme işlemlerinin gerçekleşiyor olmasıdır.

Aynı hassasiyet, bonuslar konusunda da gösterilmekte olup, betolay sitesi, taahhüt ettiği bonusları, şartlar yerine getirildiği takdirde, sorunsuz olarak üye hesaplarına aktarmaktadır.

Bahsedilen tüm özellikler bir araya getirildiğinde, betolay güvenilir mi? Sorusunun cevabı, evet olarak verilmektedir.

Yapacağınız araştırmalarda, ziyaret edeceğiniz sitelerde ya da sosyal platformlarda, betolay sitesinin güvenilir olduğu konusunda, yorumlara ve paylaşımlara rastlamanız mümkündür. Ufak tefek şikayetler ile karşılaşmak mümkün olsa da, betolay sitesinin güvenilirliği konusunda, tereddüt yaratacak durumların bulunmadığı, tespit edilmektedir.

Ancak yine de, siteyi istediğiniz kaynaktan araştırabilir ve elde ettiğini kaynaklardan, betolay üyelerinin yorumlarını okuyabilir, kendi kararınızı verebilirsiniz. Betolay sitesi, online hizmet anlayışlarını, kesintisiz bir şekilde sürdüren, iletişim bölümü ile de destekleyen bir hizmet sunucudur.

2 Yorumlar

  1. cboran1976 demis....:

    ben tam tersi fikırdeyim arkadasım birazda olsa guven sorunu var sitede acele etmemek lazım bu siteyi denemek için denek için suan bundan cok iyi onlarca site var

  2. messi20 demis....:

    Biraz da olsa güvenilir dıye düşünüyorum siteyi araştırdım biraz Bonus da varmış yatırımlarda

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir