Betigo Para Yatırma

Betigo Para Yatırma

Tarafindan eklendi 09/08/2016 tarafindan | 1 yorum var

Betigo Para Yatırma

Betigo sitesi, 3 yılı aşkın bir süredir Türk piyasasında görülmekte olan, yabancı bahis siteleri arasında yer almaktadır. Online hizmet sunumlarında, Malta üzerinden alınmış olan, lisansa göre hareket eden betigo sitesi, bu lisansı gereği ile müşteri güvenliği ve gizliliği konularına, önem vermektedir.

Her iki kuralında uygulandığı betigo para yatırma işlemleri, farklı seçenekleri kapsanmak ile birlikte, kullanılan tüm yöntemlerde, üyelere yardımcı olmak ve işlemleri, mümkün olduğunca hızlı gerçekleştirmek, sitenin temel hedefleri arasında bulunmaktadır.

Betigo para yatırma işlemleri konusunda, problemsiz işlem yapan siteler arasında yer almaktadır. Kullanılan yöntemler, 10 farklı seçenekten meydana gelmektedir.

Bu yöntemleri;

Astropay ile para yatırma,

Bookie ile para yatırma,

Conmodo ile para yatırma,

Ecocard ile para yatırma,

Kredi kartları ile para yatırma,

Banka havalesi ya da eft yöntemi ile para yatırma,

Cepbank ile para yatırma,

Neteller ile para yatırma,

Paysafe card ile para yatırma ve

Ukash ile para yatırma olarak sıralamak mümkündür.

Kullanılan yöntemlerde, 7/24 işlem yapma özgürlüğü bulunmakta olup, hafta içi ya da hafta sonu şeklinde, bir sınırlama yoktur. Yatırım işlemi yapıldıktan hemen sonra, canlı destek hattı ile irtibata geçilmeli ve yatırım işleminin tamamlandığı, müşteri temsilcisine iletilmelidir. Bu görüşme yapıldıktan sonra, maksimum, 15 ile 30 dakika aralığında, yatırılan paralar üye bakiyelerinde görüntülenecektir.

Site yönetimi, yatırım işlemleri konusunda, oldukça hassas bir tavır sergilemekte olup, üyelerin mağdur edilmemesi maksadı ile gereken her türlü tedbir alınmaktadır. Hangi yöntem ile kazanç elde eder iseniz edin, elde ettiğiniz kazançları güvenli finansal işlemler başlığında geri alma şansınız ve bu kazançları elde etmek maksadı ile hesaplara, tekrar para gönderme şansınız bulunmaktadır.

Önemli olan, diğer bir detayda, finansal işlemler konusunda site yönetimine doğru bilgi verilmesi gerektiğidir. Üyeler, yalnızca kendi isimlerine tanımlı hesaplara para yatırma işlemi yapabilmektedir. Üyeler arasında para transferinin yapılması, genel kural ve şartlar dışında hareket edilmesi anlamına gelmektedir. Böyle bir işlem kesinlik ile yasaklanmıştır. Tespit edilmesi halinde, bu tip davranışta bulunanların, üyelikleri iptal edilebilmektedir.

Bir yorum var

  1. basri demis....:

    betigo hiç sağlam bir siteye benzemiyor dikkatli olun kotu demiyorum ama ne kadar güvenilir onu bılmıyorum

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir